Нові подробиці обставин смерті Єремеєва

Нардепа Ігоря Єремеєва перед смертю перевели в іншу лікарню і хотіли виводити з коми.

“Зранку в компанії отримали повідомлення, що його стан поліпшується, – повідомило Комсомольській правді в Україні джерело в компанії “Континіум”.

“Потім прийшло повідомлення, що його стан несподівано погіршився. Це при тому, що клініка, яка прийняла Єремєєва, володіє найсучаснішими методами лікування подібних травм” – розповів співрозмовник видання.

Джерело також повідомило, що перед смертю у Єремєєва стабілізувався тиск і всі інші показники покращилися. У компанії заговорили про швидке одужання депутата. Єремєєв мав значний вплив у Волинській області, від якої і пройшов до парламенту на останніх виборах до Верховної Ради.

“Зараз у Луцьку повна прострація. Люди не розуміють, що буде далі? Після смерті Ігоря Єремєєва утворилася дуже велика лакуна в частині української політики, особливо на західноукраїнському напрямку, – повідомило джерело в компанії “Континіум”.

Нагадаємо, 26 липня Ігор Єремєєв під час кінної прогулянки у Волинській області впав з коня і отримав серйозні травми. Копито коня потрапило в яму, а вершник, не встигнувши звільнити ноги з стремен, кілька разів перекинувся разом з конем.

У депутата був перелом склепіння черепа, травми хребта і нижніх кінцівок. Того ж дня на вертольоті його переправили в Київський інститут нейрохірургії, де ввели в стан штучної коми. Ця процедура тимчасового занурення пацієнта в несвідомий стан використовується для лікування травм головного мозку. 28 липня Єремєєва доставили на лікування в один з кращих європейських медзакладів.