«Меценати для солдата»: бійцям – макаронні вироби

Про безплатні макаронні вироби волинським бійцям домовилися волонтери проекту «Меценати для солдата».

Про це написав координатор ініціативи Руслан Теліпський у Facebook.

Новий меценат проекту ТОВ «Продовольча компанія «Заграва» надаватиме щомісяця для героїв безкоштовно 50 кілограмів макаронних виробів ТМ «Макарелла». Передусім це для бійців, що мають тяжкі життєві обставини, поранення, стреси чи інші ускладнення після повернення додому. А також згодом передбачається для всіх бійців АТО без винятків постійні знижки на продукцію, за умови отримання наших сертифікатів.

«Ми щиро вдячні нашому новому меценату ТОВ «ПК «Заграва» за участь у добрій справі і суттєвому здешевлені ціни на макарони для родин бійців АТО. Це допоможе кожній господині не тільки значно частіше радувати своїх домашніх оригінальними та корисними макаронними стравами, але й при цьому заощаджувати кошти на інші важливі потреби у сімейному бюджеті наших героїв!» ‒ ідеться в дописі.

Волонтери обіцяють прозвітуватися, кого з бійців (або сімей загиблих бійців) обрали на безплатну роздачу макаронів у серпні. Кожна людина може повідомити координаторів (публічно чи у приват) і внести свої пропозиції стосовно того, хто, на їхню думку, з бійців також найбільше заслуговує на цю ініціативу.

За більш детальнішою інформацією або щоб отримати згодом сертифікати зі знижкою на макаронні вироби – прохання звертатись до координаторів проекту МдС у приват на ФБ, або за телефоном (050) 973-44-84.