Колективу представили очільника волинських лісівників

Від 12 серпня тимчасовим виконувачем обов’язків начальника Волинського обласного лісового та мисливського господарства буде Олександр Кватирко.

Про це під час представлення посадовця сказав голова Товариства лісівників України Олександр Яресько, ‒ пише Волинський інформаційний портал.

«На період до призначення керівника цього управління як такого, що успішно пройшов стажування на цій посаді», ‒ додав він.

На цей період за Кватирком зберігається попереднє місце роботи – посада заступника начальника житомирського управління лісового та мисливського господарства.

«Ви прекрасно розумієте, що сьогодні немає керівника на Волині, і треба вас згуртувати, виконувати поставлені задачі, здружити колектив. А до кінця року, якщо все буде добре, будемо представляти начальником Кватирка, а якщо не впорається, на конкурс подаватимуть нового керівника», – звернувся до присутніх начальників лісгоспів Олександр Яресько.

Проте представник відділу протидії корупції «Самооборони Волині» Ганна Стульська обурилася, що призначають на керівну посаду людину старої системи. Вона зазначила, що доки він був начальником Цуманського лісгоспу, то задокументовано правопорушення, які можна розцінювати як корупцію.

На захист нового керівника виступив заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Кошарук. «Всі, хто в цій залі з працівників, працювали при тій системі. Якщо усіх змінити, тоді ми відійдемо від принципу професійності», – сказав він.

Також Кошарук зазначив, що дуже важливо було призначити керівника зараз, адже є низка проблем, які вимагають негайного вирішення. Перш за все, це стосується гасіння лісів. Окрім того, область готується до опалювального сезону, тож хочуть «запустити програму енергозаміщення». Також комусь потрібно у кабінетах міністерств відстоювати інтереси лісогосподарських підприємств, ‒ стверджує він.

img_20150812_081132 img_20150812_081219