Влада нічого, що обіцяла щодо кар’єрів, не виконала, – активісти

Жодного пункту із переліку домовленостей між сторонами конфлікту навколо піщаних кар’єрів у Рожищенському районі волинська влада не виконала.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці «Народної Самооборони м.Рожище» у соціальній мережі Facebook.

«Сприймаємо як вияв відвертої неповаги до мешканців Рожищенського району, представників місцевої влади і громадського активу те, що відбулося сьогодні замість обіцяного керівником Департаменту інфраструктури і туризму Волинської ОДА Іваном Миркою виїзного засідання по кар’єрах», – йдеться у повідомленні.

Активісти нагадали передісторію: у липні в ОДА відбулася зустріч представників району, служби автомобільних доріг області, ДАІ.

«Координував ту зустріч Іван Мирка. Вівся і протокол засідання. У результаті тривалих дискусій було визначено, що і в які терміни має зробити кожна зі сторін конфлікту і кожна з контролюючих служб. Створили навіть робочу групу з спеціалістів і представників Громадської ради при ОДА. З 16 липня повинна була стояти ліцензована вага, дорожники мали напрацювати експертні висновки щодо стану проблемних доріг і скласти приблизний кошторис ремонту, ДАІ мала проконтролювати рух вантажівок з піском і 4 серпня повинна була б відбутися виїзна, очолювана профільним департаментом, нарада в селі Сокіл», – йдеться у повідомленні.

Активісти «Народної Самооборони м.Рожище» стверджують: «Жодного кроку за цими пунктами рожищенська громада так і не побачила. 3-го серпня ми дізнались, що чиновники не готові до проведення засідання. Вони ж перенесли його на сьогодні, 11 серпня. Але і сьогодні у Івана Івановича знайшлися важливіші справи, ніж проблеми рожищенської громади».

Як відомо, депутати облради мають намір звернутися до прокуратури, аби вона перевірила ситуацію із видобутком піску.