Романюк: ніхто не хоче давати кошти на пам’ятник Небесній сотні

Пам’ятник Небесній сотні у Луцьку встановлять на День Незалежності, як і заплановано, незважаючи на жваві обговорення, що розгорілися довкола проекту. Проте поки що не перераховано достатньо коштів на його виготовлення.

Про це повідомив Луцький міський голова Микола Романюк під час оперативної наради 11 серпня.

«Ті, хто був на Майдані, стояв під кулями, схвалили цей варіант», ‒ зазначив Микола Романюк. І хоча навколо пам’ятника розгорілися неабиякі дебати, Романюк зазначив, що пам’ятник таки відкриють тоді, коли задумали.

«Ми увіковічнимо пам’ять героїв», ‒ зазначив мер. Він нагадав, що міська рада виділила лише частину коштів, а решту мали б перерахувати небайдужі лучани. Проте на рахунок, який відкритий для отримання коштів на пам’ятник, надійшло дуже мало грошей.

За словами Романюка, він перерахував 10 тисяч гривень, та ще зголосилося кілька підприємців, перерахувавши декілька тисяч гривень.

«А де всі інші? Невже всі так швидко забули про Майдан?» ‒ спитав Романюк. Він пообіцяв знайти кошти та закликав політиків не піаритися на цій темі.

Нагадаємо, згідно з результатами опитування, яке проводилося на сайті Волинського Агентства Розслідувань, користувачі вважають, що памʼятник Небесній сотні ‒ не на часі.