Родина загиблого волинянина просить допомогти з коштами на будинок

Майже 300 тисяч гривень на завершення будівництва потребує родина загиблого на сході країни волинянина, у якого лишилося двоє дітей.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії облради з питань бюджету, фінансів та цінової політики 11 серпня, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Як повідомив депутат Олексій Приходько, потрібно 279 тисяч гривень на добудову житлового будинку загиблого у зоні проведення АТО лейтенанта Романа Корця (уродженця села Люб’язь Любешівського району).

Нагадаємо, лейтенант Роман Корець загинув під час боїв на сході України 14 липня 2015 року.

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик пропонував взагалі не вносити питання на розгляд комісії, адже до нього, мовляв, звертаються чимало родин загиблих учасників АТО, коштів на допомогу для яких в обласному бюджеті недостатньо. Він пропонував розглянути питання під час наступного засідання.

Голова комісії Анатолій Грицюк закликав його не втручатися в роботу комісії, зауваживши, що депутати зобов’язані реагувати на звернення громадян.

Як пояснив депутат Олексій Приходько, загиблий військовослужбовець раніше розпочав будівництво двоповерхового житлового будинку, вже підведена каналізація та електропроводка. Для завершення будівництва потрібно 279 тисяч гривень, які просять виділити з обласного бюджету, зважаючи на те, що у загиблого лишилося двоє неповнолітніх дітей.

Своєю чергою, голова ОДА закликав виділити лише частину коштів на умовах співфінансування за кошти райради та сільської ради.

У результаті, члени комісії рекомендували виділити з обласного бюджету 150 тисяч гривень на умовах співфінансування.