Ненавиджу цю війну, – волинянин-айдарівець

Волинянин, боєць “Айдару” Олександр Кралюк (на фото зліва) розповів, що найгірше у війні.

Про це він написав у Facebook.

“Там було дуже боляче втрачати друзів. Неприємно, м’ягко кажучи, вичисляти зрадника серед тих, хто ходить з тобою одними коридорами. Там було з нереальною злістю, але, не втрачаючи віру, вивозити дітей, коли по твоєму авто шмаляють…Було дуже боляче серцю, віддвозити 3 річну дівчинку в сиротинець, батьки якої не вижили під руїнами власного будинку, а її чудом вдалось врятувати…. Все життя буду пам’ятати, як її рученята міцно тримали мене всю дорогу… Відвіз… Тому, що мав повертатись. Тому, що вона була уже у безпеці, а Там ще сотні таких дітей…”, – пише Кралюк.

“Ненавиджу цю війну…” – емоційно додав він.

“Надіявся повернутись і почати будувати нове життя… Життя, у якому уже буде пам’ять про «Німця», про…., про…, про… – пам’ять, одна на всіх і на кожного, нашого великого народу. Так і зроблю. Будуватиму. Але спочатку, прийдеться «повоювати» ТУТ, як не дивно і як не сумно”, – продовжив Кралюк.

Тож він запросив зацікавлених на круглий стіл, який відбудеться 11 серпня в готелі “Україна”. Під час заходу говоритимуть про екологічні проблеми краю, а Кралюк з доктором геологічних наук Олександр Бобров. Початок о 17:00.