Луцька міська рада переходить на електронні закупівлі

10 серпня Луцький міський голова Микола Романюк підписав розпорядження, в якому йдеться про впровадження системи закупівель у міській раді.

Про це він повідомив під час оперативної наради 11 серпня

Романюк зазначив, що міська рада і далі планує рухатися «до прозорості». Перший заступник міського голови Тарас Яковлев розповів, що якщо сума закупівлі становить понад 1 мільйон 30 тисяч гривень, то її будуть проводити за тендерною системою. Він зазначив, що Луцька міська рада перша серед органів самоврядування захотіла проводити закупівлі через електронну систему. Всі виконавчі органи будуть здійснювати закупівлі лише через систему електронних закупівель. Декілька закупівель вже здійснено.

Тарас Яковлев розповів, що, наприклад, на купівлі паперу вже вдалося зекономити 8 тисяч гривень. Ще одним з плюсів електронних торгів є те, що покупець у системі не бачить, у кого купує послугу чи товар, а це виключає будь-які зловживання. До того ж, усі «покупки» можна буде переглянути в інтернеті.

«В подальшому плануємо таку систему впроваджувати і на комунальних підприємствах», ‒ резюмував Яковлев. Тому він порадив керівникам комунальних підприємств вже починати працювати з таким видом закупівель.