Ковель: спортсмен підстрелив підлітка за відеозйомку

У Ковелі підліток, який без дозволу знімав, як хлопці займаються спортом, отримав вогнепальне поранення.

Про це повідомляє Волинська газета.

Зловмисник поранив підлітка за те, що той знімав його на мобільний.

Компанія неповнолітніх займалася спортом на одному зі шкільних стадіонів Ковеля. Хлопці побачили, що їхні заняття знімають на мобільний незнайомці років 17-18-ти. Підійшовши до «операторів», попросили видалити записи з мобільного. Проте незнайомці відмовилися.

Тоді один із неповнолітніх спортсменів відлучився. За короткий проміжок часу повернувся та запропонував з’ясувати стосунки на березі річки Турія. А там, наставивши на знімальників пістолет, укотре наказав видалити запис із мобільного. Знову почувши відмову, попередив, що буде стріляти. Проте хлопець, замість злякатися, став наступати й у результаті отримав декілька поранень, одне з яких виявилося тяжким, позаяк пошкодило органи травної системи.

Обвинувачений стрілок висунув свою версію. Мовляв, знімальник його повалив і тільки після того (тобто з необережності) спортсмен вистрілив.

Однак експерти заперечили цю версію.

Обвинувачений у скоєному розкаявся. Пообіцяв компенсувати витрати на лікування і заплатити 80 тисяч гривень моральної шкоди. А позаяк уже є одруженим та має малолітню дитину, то суд присудив стрілку 2 роки випробувального терміну.