Волинська ОДА просить 100 тисяч на інформаційний супровід

У Волинській ОДА просять виділити 100 тисяч гривень з обласного бюджету «для інформаційного супроводу обласних програм».

Про це йшлося під час засідання постійної комісії облради з питань бюджету, фінансів та цінової політики 11 серпня, – повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

Голова комісії Анатолій Грицюк звернув увагу на те, що для відділу інформаційної політики облдержадміністрації передбачили 100 тисяч гривень на реалізацію програми заходів економічної підтримки засобів масової інформації.

Він поставив під сумнів доцільність виділення цієї суми і запитав, чи спрямовуватимуть їх для районних газет для висвітлення діяльності ОДА. Депутат зазначив, що щороку під час прийняття бюджету усе більшу суму передбачають на популяризацію діяльності ОДА.

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик відповів, що це кошти не для районних газет, адже існує затверджена програма підтримки ЗМІ. З його слів, йдеться про інформаційний супровід обласних програм. Він запевнив, що наразі у жодній обласній програмі не закладено коштів на інформаційний супровід.