Луцьк: учаснику АТО ледь не проламали голову трубою

У селі Підгайці Луцького району трапилася бійка, в якій постраждав учасник АТО, який саме перебував на реабілітації.

Конфлікт виник у неділю близько 21:30, ‒ пише Під прицілом.

Компанія хлопців, серед яких були й бійці АТО, святкувала день народження товариша. Поруч відпочивала інша компанія людей, які добряче випивши, почали порушувати громадський порядок. Нетверезим молодикам зробили зауваження, аби ті втихомирились, оскільки поруч також відпочивали старші люди з сім’ями. Однак дебошири не відреагували на це і продовжили далі пиятику.

За деякий час до них знову підійшли хлопці з сусідньої компанії, які попросили вести себе пристойніше і не хамити працівникам закладу та іншим відвідувачам. На своє зауваження вони отримали шквал нецензурної лайки. «Та найбільше дебоширів зачепило те, що один із відвідувачів, який дорікнув їм, був одягнутий в літню майку, яку в народі називають «тільняшка», а на шиї в хлопця відблискував військовий жетон. Молодикам дали зрозуміти, що хлопці дійсно повернулись з АТО і наразі перебувають на реабілітації після поранень і просто відпочивають», ‒ йдеться в публікації.

Однак це ще більше обурило нетверезих молодиків, які почали нецензурно ображати хлопців із сусідньої компанії, критикуючи їх за участь в боях на Сході. Чоловіки не стерпіли образи і витягли дебоширів на вулицю.

Вже там між компаніями зав’язалась бійка, під час якої один із чоловіків вхопив металеву трубу і кілька разів вдарив нею одного з бійців АТО. Чоловік впав, у нього почалася кровотеча. Бійку припинили його товариші, а самі нападники, побачивши розбиту голову, кинулись втікати.

Хлопця доставили в травмпункт, де лікарі зафіксували в нього закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та численні гематоми на голові. Бійцю АТО наклали близько 10 швів.

За словами товаришів постраждалого, серед нападників був правоохоронець – слідчий одного з райвідділів міліції.