Бій під Старогнатівкою: подробиці

У результаті відбиття атаки бойовиків в районі Старогнатівки, противник був відкинутий на 2-3 кілометри.

Про це розповів керівник прес-служби Генштабу Владислав Селезньов, – пише Українська правда.

“На певних ділянках була дуже серйозна ситуація, був ближній бій, тобто в деяких місцях відстань між силами могла бути менше 100 метрів”, – повідомив Селезньов.

“Після інформування ОБСЄ ми задіяли резерви, підтягнули артилерію, відпрацювали бойову задачу. А коли бойовики почали тікати, наші сили пішли вперед, щоб відсунути територію. Бойовики відійшла на 2-3 кілометри від позицій, які вони займали раніше”, – сказав Селезньов.

На уточнююче питання щодо зайняття висот, про які повідомляють в Міноборони, Селезньов пояснив, що ці 2-3 кілометри раніше були “сірою зоною”, яка не перебувала ні під чиїм контролем фізично, однак були в зоні вогневого ураження з боку бойовиків.

Щоб ви зрозуміли, якби там хтось з наших бійців ставив наш прапор, то його б з легкістю могли зняти снайперським вогнем”, – пояснив він.

“А тепер, оскільки ми пройшли вперед, висоти перебувають під нашим повним контролем. Тобто раніше бойовики були ближче, а тепер відійшли під Білокамянку, яка за Мінськими угодами не перебуває у зоні нашої відповідальності”, – сказав він. У понеділок, 10 серпня, у результаті запеклих боїв українські військові змогли відбити атаки бойовиків та захопити панівні висоти поблизу Старогнатівки Донецької області.

За інформацією “Правого сектору” під час бою загинуло 4 українських військових.