Міністр оборони обіцяє кадрові зміни

Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак заявив, що за кожним фактом неналежного виконання обов’язків прийматиме відповідні рішення, у тому числі і кадрові.

Про це він під час розширеного засідання колегії вітчизняного оборонного відомства,передає Еспресо.TV з посиланням на прес-службу Міноборони.

Полторак підкреслив, що основними причинами існуючих проблем вважає недостатню ефективність роботи окремих керівників Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил, зокрема не спроможність до запровадження інновацій, мотивації підлеглих на досягнення конкретного результату.

“Питання прогнозування та перспективного планування, запровадження системних змін у діяльності не стали пріоритетами окремих керівників, ця кропітка робота підміняється перманентним моніторингом стану справ на визначеній ділянці роботи. Міністерство оборони усвідомлює ризики, пов’язані з таким станом справ. За кожним фактом неналежного виконання обов’язків мною будуть прийняті відповідні рішення, у тому числі і кадрові”, зазначив очільник міністерства.

Полторак також наголосив наголосив й на необхідності забезпечення своєчасного, ефективного та результативного використання виділеного фінансового