Волинському танкісту хочуть дати «почесного волинянина»

Звання «Почесний громадянин Волині» хочуть присвоїти волинському танкісту Миколі Тишику.

Про це йшлося 6 серпня під час комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму обласної ради, ‒ пише Волинська газета.

Як стало відомо, цього року є два подання щодо претендентів на звання «Почесний громадянин Волині». Одне з них стосується героїчного екіпажу Миколи Тишика. Пропозицію присвоїти звання командирові танку Миколі Тишику зі Старовижівщини, навідникові-оператору Андрієві Мудрику з Луцька та механіку-водію Олександрові Пугачу з Горохівщини (на ту пору 51-ї ОМБ) внесла депутат Валентина Блінова.

Крім того, трудовий колектив «Палацу культури м. Луцька» вважає, що з нагоди відзначення Дня Незалежності України звання варто присвоїти заслуженому працівнику культури Ростиславу Кушніруку, засновнику народної аматорської хорової капели «Посвіт».

Комісія підтримала пропозицію Валентини Блінової. Достеменно, кому бути «Почесним громадянином Волині» цього року, обранці визначаться під час голосування на черговій сесії облради.

Як відомо, Микола Тишик ‒ волинський танкіст, який неодноразово прославився на війні, знищивши ворожу техніку та вивівши колону української техніки з-під Дебальцевого.