Маневичі: на скандальну базу поклали око спортсмени

Приміщення бази відпочинку «Тросне» просять віддати Дитячо-юнацькій спортивній школі № 2 Луцької міської ради. Мовляв, там хочуть оздоровлювати дітлахів, яких займається у ДЮСШ близько 700.

Про це йшлося 7 серпня під час засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, – пише інформаційне агентство Волинські Новини.

Як розповів директор КЗ «Дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Луцької міської ради» Валерій Панчук, у школі тренується близько 700 дітей, а тому тут постало питання про їх оздоровлення та відпочинок. У зв’язку з цим запропонували членам комісії, щоб ті підтримали рішення щодо передачі приміщень бази відпочинку дітям.

Натомість, голова комісії Святослав Кравчук зауважив, що минулого разу її члени проголосували за те, аби віддати віддати «Тросне» на баланс Маневицького районного управління освіти. Мовляв, якщо цього разу комісія проголосує за те, аби надати той же об’єкт ДЮСШ, то її дії будуть непослідовними.

А тому запропонував компромісне рішення – якщо депутати під час чергової сесії Волинської облради не проголосують за те, аби передати «Тросне» Маневицькому райуправлінню, то тоді розглянуть пропозицію передачі ДЮСШ.

Нагадаємо, 26 вересня 2014 року пропозиція виставити на продаж будівлі бази відпочинку на озері Тросне, що у Маневицькому районі, не отримала підтримки у Волиньраді. Під час візиту на базу у рамках Дня депутата облради стало відомо, що для того, щоб облаштувати два занедбаних будинки без комунікацій на базі відпочинку «Тросне», де можливо поселити 9 дітей, потрібно не менше мільйона гривень. А так як фінансування для такого проекту в місцевому бюджеті не передбачене, будиночки слід зняти з комунальної власності та знайти інвестора, який відновить їх.

До слова, біля півсотні тренерів та представники батьківського комітету зібралися з плакатами під облрадою перед початком засідання 34-ї сесії обласної ради 20-го березня. Вони вимагали, аби депутати не знімали вето на приватизацію оздоровчої бази «Тросне».