Луцьк: підполковник міліції розповів, кого візьмуть у нову поліцію

Начальник управління громадської безпеки УМВС у області підполковник міліції Володимир Солоненко розповів про те, хто зможе стати поліцейським та за яким принципом будуть відбирати охочих.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Нова Волинь».

За словами підполковника, нові поліцейські відрізнятимуться від міліціонерів, тим, що стануть партнерами громади, а не каральним органом.

Також посадовець зазначив, що до повноважень нових поліцейських входитимуть охорона громадського порядку під час патрулювання, надання адміністративних послуг, забезпечення безпеки громадського руху, нагляд за дотриманням правил дорожнього руху, деякі функції діючих дільничних міліціонерів.

«Луцьких поліцейських будуть готувати за такою ж схемою, як і київських поліцейських», – пояснив Солоненко.

Новим патрульним поліцейським має шанс стати громадянин України від 21-го до 35-ти років, без судимості. Відбір передбачає декілька етапів: подання анкет, тестування на загальний розвиток, перевірка фізичної підготовки, проведення медичного обстеження, співбесіда. На завершальному етапі відбору кандидатів перевірятимуть психологи.

«Кожен з кандидатів повинен бути готовий до того, що необхідно буде проявити виский рівень фізичної підготовки і мати досить високі моральні якості, і вольові. Буде звертатися особлива увага на комунікабельність людини, на її дії під час екстремальних ситуацій», – зазначив правоохоронець.