Батальйон «Донбас-Україна» просить про допомогу

Бійці новоствореного окремого батальйону спеціального призначення «Донбас-Україна» з дня на день вирушають на передову, проте вони не забезпечені безпілотниками для розвідки. Тому бійці просять допомоги.

Про це повідомив автомайданівець та волонтер, а нині командир відділення авіарозвідки батальйону «Донбас-Україна» Дмитро Кічук.

Він розповів, що бійці батальйону проходять злагодження на полігоні Широкий Лан, але вже за кілька днів вирушають на передову. Донбасівці потребують безпілотників для виконання розвідувальних завдань.

Дмитро Кічук розповів, що артрозвідці необхідні безпілотники, щоб запобігти втратам серед бойового складу. Із забезпеченням технікою у батальйону проблем немає, з безпілотниками ж ситуація критична – їх просто немає.

«На даному етапі вони не внесені Мінітсерством оборони як витратний матеріал», – каже Кічук. Тому навіть коли Міністерство виділяє кошти, їх витрачають не на безпілотники. Отож зараз батальйон має лише одного безпілотника, а для двох груп необхідно їх хоча б чотири. Один такий апарат разом з комп’ютерним забезпеченням коштує близько чотирьох тисяч доларів.

Кічукв, що безпілотник, який бійці отримали від Київського авіаційного інституту, виявився не придатним для використання. Зараз його переобладнують. Волонтер знайшов у Харкові виробника безпілотників, які пройшли випробування у зоні бойових дій та продемонстрували  свою ефективність – такі безпілотники літають на 50 кілометрів. Тому єдиною проблемою є лише нестача коштів.

«Я звертаюся до всіх спонсорів, людей, які хочуть і можуть допомогти. Ми вже знаємо, де взяти добрі безпілотники, тому просимо допомоги. Безпілотники дозволять розвідати позиції ворога та зберегти життя наших хлопців», – каже Дмитро Кічук. Тому він просить усіх небайдужих, а також спонсорів, які і володіють ресурсами, вийти на контакт та допомогти коштами для придбання техніки.

Картка ПриватБанку: 5168 7420 1958 4246,

отримувач Дмитро Кічук.

Телефон для охочих допомогти 095-897-88-67 ; 098-300-33-46 – Дмитро.