Волонтери на «Бандерштаті» за смаколики виручили понад 6 тисяч

«Волонтерська гостина» на фестивалі «Бандерштат» назбирала 6104 гривні 45 копійок на потреби волинських бійців, що знаходяться в зоні АТО.

Протягом 3 днів волонтери пригощали відвідувачів фестивалю смачними дерунами, чебуреками, крильцями та холодним чаєм. Загалом було продано більше 300 порцій різних смаколиків, ‒ повідомляють організатори.

«‪‎Бандерштат» цього року був для нас особливим – ми змогли не тільки відпочити і отримати класні враження, але й допомогти нашим бійцям!!! Спасибі за розуміння організаторам фесту)) Дякуємо за підтримку у проведенні акції Штаб Луцьк Автомайдан України, Олег Бондарук, кафе «Флірт» та «Соняшник» за смачні деруни та чебуреки, кулінару Олі (ти справилась на відмінно), Вася Телечук – ну, просто респект, справжній шеф-повар))), Stas Olshevskyi, Віра Тарасюк, Gennady Khomutinkin, Тарас Висоцький і його брату Ромчику ‒ наймолодший і найпрудкіший волонтер))) Maria Oliferuk,Christina Lesiuk, Володимир Дмитрук, ТМ «Рута» за серветки та рушники, хлопцям-сусідам по фестивалі з + «Чевермето» за великий казан шурпи і всім хто допомагав в організації – ми це зробилииии!», ‒ зазначає на своїй сторінці соціальних мережах одна із організаторок акції Любов Казмірчук.

«У нашій команді лише один професійний повар. Вона зголосилася допомагати без вагань, бо знає, що таке війна: її близька та рідна людина зараз в АТО. Всі інші мають різну професійну діяльність, але свідомі того, що повинні допомагати в силу своїх можливостей. Спільна благодійна справа та жертовність кожного наблизить Україну до перемоги», ‒ ділиться враженнями один із організаторів «Волонтерської гостини», засновник та організатор «Студентської Ліги КВН» Стас Ольшевський.

Люди сприйняли кулінарну ініціативу волонтерів дуже позитивно. Так, більшість відвідувачів кидали в скриньку більшу суму пожертв, ніж оголошена вартість страви, дякували та приходили ще.

«Протягом трьох днів нас запитували: «Що будете купляти на зібрані кошти?». Зараз відповідь вже відома. Так, вчора на Схід до бійців 72 бригади поїхав коліматорний приціл вартістю більше 5 тисяч гривень. Залишок суми буде витрачено на закупку речових мішків для 24 бригади. Ми дуже вдячні всім, хто нам допомагає та допомагав! Звіти та чеки будуть опубліковані на сторінках в соцмережах», ‒ розповідає волонтерка, громадська діячка Юлія Євпак.