Регіонали і свободівець ‒ найбільші прогульники комісії Волиньради. ОНОВЛЕНО

Регіонал Олександр Башкаленко, екс-регіонал Андрій Тимейчук та свободівець Олександр Бик жодного разу цьогоріч не відвідали засідання комісії Волинської обласної ради.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії облради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю 5 серпня, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Голова комісії Володимир Навроцький повідомив, що, як і обіцяв раніше, під час сесії ініціюватиме питання про звернення до виборців Волині із закликом не підтримувати на виборах тих депутатів, які ігнорують свої обов’язки (не відвідують засідання постійних комісій облради).

Він розповів, що на його прохання зробили аналіз присутності депутатів на засіданнях комісій і виявилося, що Олександр Башкаленко цьогоріч не відвідав жодного із засідань, як і Олександр Бик та Анатолій Тимейчук. Двічі відвідала засідання комісії Лідія Томашевська, пропустивши таким чином 60% засідань.

Проект рішення про виведення зі складу комісії тих депутатів, які ігнорують її засідання, він пропонував спрямувати на розгляд депутатів під час сесії.