Матвійчук не буде №1 Блоку Порошенка, ‒ Романюк

Екс-тігіпківець Анатолій Матвійчук не очолюватиме список «Солідарність» ‒ Блок Петра Порошенка під час місцевих виборів у Рожищенську районну раду.

Про це написав голова волинського осередку Роман Романюк у себе на сторінці у Facebook.

«Ось таке повідомлення сьогодні з’явилось на сайті, який, як відомо, підконтрольний одній «цікавій» політичній силі. Яка, до слова, навіть будучи при владі, не спромоглась ні на що, крім гучних патріотичних закликів, тож наразі у парламент не потрапила», ‒ пише він.

«Вголос» вкотре викривило інформацію, видаючи бажане за дійсне. Навіть ніхто не виявив бажання звернутися до мене за коментарем, хоча я людина відкрита і завжди йду на діалог з журналістами та, якщо маю інформацію, одразу її надаю. Тож псевдоновина є необ’єктивною й непрофесійною», ‒ продовжує політик.

«Офіційно заявляю, що Анатолій Матвійчук не претендує на перше місце та не буде очолювати список партії «Солідарність» ‒ Блок Петра Порошенка у Рожищенську районну раду. До того ж, він навіть не є членом нашої команди», ‒ резюмував Романюк.

Нагадаємо, сьогодні у ЗМІ зʼявилася інформація, що першим номером у списку БПП у Рожищенській райраді буде скандальний екс-очільник «Сильної України».