Експерти шість днів не дають висновок щодо жорстокого побиття

Судові експерти поки не дали висновки стосовно стану чоловіка, якого в Луцьку жорстоко побили перед шестирічним сином.

Про це повідомляє ВолиньPost.

Наразі постраждалий лежить в комі, а міліція чекає на рішення судово-медичного експерта. Проте, його не можуть видати вже шість днів.

Журналісти спробували з’ясувати, коли ж експерти підготують висновок, проте в обласному бюро судово-медичної експертизи з’ясувалось, що начальник відділу Ігор Жибак знаходиться у відпустці, а його заступника нема на місці: Андрій Савченко перебуває на виїзді.

А ось лікарі вже встигли розповісти про стан хлопця. За словами лікаря анестезіолога Луцької міської клінічної лікарні Сергія Шевченка, постраждалий наразі перебуває у дуже важкому стані, його життєві показники підтримуються за допомогою вентиляції легень.

«Встановлено діагноз, у потерпілого важка черепно-мозкова травма і пошкодження головного мозку важкого ступеню, пошкодження лицевого черепа, забої обличчя та грудної клітки», – сказав він.

Із посиланням на власні джерела видання повідомляє, що винуваті у побитті чоловіка почали переховуватись від правоохоронців і, можливо, вже перебувають не у Луцьку.