Список БПП у Рожищенську райраду може очолити екс-тігіпківець, ‒ ЗМІ

Колишній головний комсомолець Рожищенського району та голова «Сильної України», керуючий справами Рожищенської районної ради Анатолій Матвійчук претендує на перше місце у списку «Блоку Петра Порошенка» на виборах у районну раду.

Про це пише видання «Вголос» із посиланням на власні джерела.

«Анатолій Матвійчук належить до тієї категорії людей, які завжди і за будь-якої влади успішно працюють на державній службі. У радянські часи він комсомол очолював. Потім був лідером «тігіпківців» у районі. У часи Януковича захищав закон Колісніченка-Ківалова, був проти імпічменту «президента» Януковича, євроінтеграції. Зараз, щоб не втратити місце у владі, Анатолій Матвійчук зацікавився іншою впливовою партією – «Блоком Петра Порошенка». Очікується, що він має очолити список цієї політсили на виборах до районної ради. Адже в окрузі шанси пройти в нього дещо примарні», – розповіло джерело.

Зазначимо, що в серпні 2014 року громадські активісти висловлювали рішучий протест голові Волинської ОДА Володимиру Гунчику щодо планів призначення Анатолія Матвійчука на посаду голови Рожищенської РДА як особи, що підтримувала режим Януковича. Завдяки протестам громадськості тоді це призначення зірвалося.