Волинь – 15-а за рівнем зарплатних боргів. ІНФОГРАФІКА

З-поміж регіонів України Волинська область займає 15 місце за рівнем зарплатних боргів. Водночас серед західних областей вона – друга.

Луганська область тримає першість у переліку областей за розміром заборгованості по заробітній платні, – пише Слово і Діло.

За даними Державної служби статистики України, станом на 1 серпня з початку року мешканці регіону недоотримали 451,4 млн грн зароблених коштів. Друга у списку – Донеччина з 422,6 млн грн боргу перед населенням. Цікаво, що дані наведено без урахування окупованих територій.

Також високий рівень заборгованості із зарплати в Харківській області, Києві, на Дніпропетровщині й Сумщині. Найменші зарплатні борги – у роботодавців Закарпаття й Буковини – 3,6 та 4,3 млн грн відповідно.

Варто відзначити, що протягом 7 місяців 2015 року динаміка боргу демонструвала невпинне зростання щомісяця, окрім травня: наприкінці весни роботодавцям вдалося скоротити заборгованість перед працівниками майже до 1,5 млрд грн, однак уже в червні стрімкий ріст боргу відновився.

10722-1_uk_normal

Щоб переглянути інфографіку в більшому розширенні, натисніть тут.