У Волиньраді хочуть дати грамоти всім учасникам АТО

Для того, щоб відзначити волинських військових-Героїв АТО почесними грамотами, депутати проситимуть Генштаб надати інформацію про військовослужбовців.

Про це йшлося під час постійної комісії облради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю 5 серпня, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Як повідомив голова комісії Володимир Навроцький, генерал-полковник Віктор Муженко, начальник Генерального штабу, звертається до депутатів зі закликом внести до Книги Пошани облради імена військовослужбовців-Героїв антитерористичної операції. У разі позитивних рішень Генштаб ЗСУ готовий посприяти у наданні інформаційно-довідкових матеріалів про військовослужбовців.

На думку депутата, питання потрібно вирішувати у зворотному порядку – спочатку Генштаб повинен надати інформацію, а згодом варто приймати рішення про нагородження військових почесними грамотами облради (Книги Пошани як такої у Волиньради немає).

Відтак, члени комісії рекомендували голові облради вирішити питання після отримання інформаційно-довідкових матеріалів від Генштабу. Виносити проект рішення на сесії вони не вважають потрібним.