У Луцьку затримали мажорів на авто з номером «Lexus»

У Луцьку правоохоронці з бійцями громадського формування “Варта порядку” затримали водія та пасажира на автомобілі з номером “Lexus”.

Про це в facebook пише лучанин Андрій Бокоч.

За його словами, мажорів затримали 4 серпня у вечірню пору. Раніше молодики на шаленій швидкості їздили Луцьком. Це підтвердили коментатори допису, за їхні твердженнями, авто з номерами “Lexus” підрізало їх або їхало на великій швидкості прибудинковою територією.

Затримання відбулося біля однієї з автозаправок мережі WOG. Затримання проводили міліціонери та бійці “Варти порядку”.

Затриманих відвезли у міськвідділ, – припускає Бокоч.

Цей хлопець наш сусід, мешкає на Кравчука 11 в. Попередню машину, на якій літав між дворами розбив, цей лексус теж бив двічі. Взагалі скільки мешканці будинку не давали зауважень щодо дітей і пива, яке він пив на капоті машини і потім сідав за руль, ні на що не зважав. Одного разу так припаркувався , що закрив вхід до підїзду. Завжди яка б не була пора їде з гучною музикою. А щодо дітей, щоб ті не капали батькам на нього, завжди відкуповувався від них чіпсами і колою. Його добре знали в дворі за назвою Ісполін, такі були номерні знаки на його тодішній машині… дуже радію що моя дитина більше не жахатиметься від звуку його коліс на наших тротурах. Дякую вам хлопці!!!” – коментує допис Бокоча журналіст Ірина Кудря.