У Луцьку будують  «Атлант» та «Форрест» – житлові комплекси європейського рівня*

Група компаній NK Group розпочала у Луцьку зводити сучасні житлові комплекси європейського рівня. Житло нової якості можна придбати вже сьогодні.

Група компаній NK Group на українському ринку нерухомості з 2012 року і  відтоді  встигла зарекомендувати себе як надійний та чесний забудовник. Три роки тому у Хмельницькому зібралася команда  креативних кмітливих людей, які працюють над тим, щоб вивести будівництво житла на якісно новий рівень.

Найголовнішим брендом компанії є житловий комплекс «Набережний квартал», перший з яких звели у місті Хмельницький.  А «Набережний кавартал», який компанія звела в Одесі,  у 2014 році, визнали кращим «Будівельним проектом року». Забудовник спеціалізується на зведенні багатоповерхових секційних комплексів та таунхаусів (невеликих котеджів, які прилягають один до одного).

На сьогодні в Україні компанія-забудовник зводить 55 будівель у 19 областях. NK володіє найбільшим в Україні портфоліо проектів – наприкінці 2014 року здано в експлуатацію об’єкти загальною площею 145 000 м2. У 2015 році планують здати об’єкти загальною 578 000 м2.

За три роки жодна будівельна компанія не змогла отримати такого ж результату  за кількістю будівництв та клієнтів.  У червні 2015 року забудовник виходить і на волинський ринок нерухомості – у Луцьку розпочали зведення двох житлових комплексів. Проте у перспективі розглядають ще й місто Ковель, та й в обласному центрі компанія сподівається продовжити свою роботу.

Компанія має різні бренди нерухомості, серед яких «Набережний квартал», «Рив’єра», «Фамілія» тощо. У Луцьку зводять житлові комплекси типу «Атлант» та «Форрест».

  2015- 06-08 в 15.28.52

Отож на  вулиці Рівненській, 25 зводять 16-ти та 12-ти поверховий  секційний комплекс «Атлант», який розрахований на близько тисячі квартир. «Атлант» – житловий комплекс бізнес-класу, буде оформлений у сучасному стилі. Особливістю будівлі стануть величезні панорамні вікна.

31

Зараз триває будівництво другої, кутової секції. Загалом у будинку запланували 10 поверхів  квартир та цоколь і перший поверх у якості приміщень для комерційної діяльності.

На поверсі розташовуватимуться по 7 квартир. Однокімнатні квартири матимуть площу від 41, 5 м до майже 60, двокімнатні від 81 м до 88, 5м.  Площа квартири відрізняється залежно від поверху.

  2015- 07-08 в 12.03.51

Компанія також забезпечить благоустрій території поблизу будинку – облаштують дитячі та спортивні майданчики та зручний паркінг.

6

генплан Атлант

А на вулиці Володимирській  біля Великого Омеляника будують 3-секційний комплекс типу «Форрест». Такі комплекси – ідеальний варіант для сімей, він знаходиться біля лісу на березі річки. До того ж, для мешканців будинку просто на березі річки облаштують пляж протяжністю 100 метрів та організують зону відпочинку.

foRest_banner_1100x430_27-07-2015

Отож, зараз зводять першу секцію. Тут будуть розміщені 14 гаражів. Окрім цього у будинку будуть десять житлових поверхів, на кожному з яких розташується по 8 квартир.

генплан_forRest

У будинку також встановлять французькі вікна, які дозволять споглядати чудову панораму річки.

Приємно вражає цінова політика компанії – NK  пропонує житло за цінами нижчими, ніж на ринку, тим самим підвищуючи і якість житла, яке будують конкурентні компанії. Відносно низькі ціни на житло забезпечують завдяки кільком принципам роботи компанії.

  1. Компанія працює за принципом створення житлово-будівельних кооперативів. Забудовник залучає до співпраці пайовиків, за чиї кошти і зводять будинок.
  2. Компанія не переслідує завдання отримати надприбутки – доцільніше збудувати більшу кількість комплексів та розширити мережу, аніж вкладати все у задля надприбутку від однієї забудови.
  3. Зважаючи на велику кількість будівництв, компанія купує будівельні матеріали зі значними знижками, і частково користується продуктами власного виробництва.

Проте в залежності від етапу будівництва та кількості проданих квартир, змінюється й їх ціна.

  2015- 07-27 в 14.40.26

У Луцьку на вулиці Володимирській, до прикладу, стартова ціна за квадратний метр у перших десяти квартирах становила 6900 грн, а за першого серпня ціна за м 7500 грн. Проте компанія іде на зустріч клієнтам – за умови оплати одним платежем протягом п’яти днів,  фактична ціна за м2 становитиме 7200 грн.

Ціни за му ЖК «Атлант» на вулиці Рівненській стартували з 9500 грн , зараз ціна становить 10300 грн. Проте якщо клієнт проводить розрахунок одним платежем потягом п’яти днів – 9800 грн.

Особливістю компанії є те, що NK також має постпродажний відділ,який за бажанням клієнта може здійснити перепланування чи провести дизайнерський ремонт. Відділ також приймає замовлення та виконує ремонти під ключ, надає послуги утеплення підлог  та надає ряд інших послуг.

Отож, компанія-забудовник пропонує своїм клієнтам зручний за розташуванням сучасний комплекс та його благоустрій (дитячі та спортивні майданчики, озеленення). Крім цього, у житловому комплексі передбачено паркінги, будинки обкладають облицювальною цеглою. У будинках встановлюють панорамні або французькі вікна, для гарного панорамного вигляду з вікна.

Житлові комплекси будують за європейськими стандартами, використовуючи екологічно чисті матеріали.

Приємно дивують і строки виконання робіт – будинок зводять за 6-8 місяців. До прикладу, два комплекси, які майже одночасно стартували у Луцьку, здадуть в експлуатацію в першому кварталі 2016 року.

У кожному житловому комплексі встановлюють індивідуальне опалення та усі лічильники. Оздоблюють і нежитлові приміщення плиткою та хромованими поручнями, датчиками світла тощо. У будинках встановлюють безшумні ліфти «Отіс», яких не чутно навіть у квартирах, які прилягають до них.

Компанія підтримує соціальні ініціативи, бере участь у благодійних акціях. NK надає допомогу дітям-сиротам, дітям з малозабезпечених сімей а також тим, хто втратив батька в зоні АТО. Представники компанії також відвідують і надають спонсорську допомогу центру для дітей з обмеженими можливостями.

Крім цього, компанія доєдналася до громадської ініціативи «Твій вибір», в рамках якої учасники АТО і їх сім’ї отримують знижку на житло.

На репутацію компанії працює й те, що жодного разу строки будівництва не було перевищено. До того ж на будівництвах часто встановлюють веб-камери і клієнти онлайн можуть відслідковувати, на якому етапі знаходиться будівництво.

У соцмережах можна знайти багато схвальних відгуків про житло, яке збудувала компанія. Серед покупців компанія заслужила репутацію  такої, що постійно розвивається та забезпечує людей якісним комфортним житлом. Тут шукають індивідуальний підхід до кожного клієнта – вас з радістю проконсультують та допоможуть підібрати оптимальний варіант. Звісно, є й юридичні гарантії –  підписання договору про співпрацю ЖБК. Щойно людина вступає до житлово-будівельного кооперативу, вона стає власником усіх матеріальних цінностей, які є в цьому ЖБК.

Лучани можуть завітати на вулицю Рівненську , 25 для того, щоб отримати консультації щодо придбання житла у ЖК «Атлант» чи на вулицю Володимирську (через дорогу від будинку №105) стосовно ЖК «Форрест», або ж телефонувати за номерами +38(095)889-91-91, +38(066)660-63-03.

fuzXl_Axm04

У консультаційному центрі можна також отримати детальнішу інформацію про планування квартир, благоустрій тощо.