Шахрай, який «волонтерив» у Луцьку, орудує у Тернополі 

Псевдоволонтера на інвалідному візку, якого викрили луцькі активісти, вчора бачили у Тернополі.

Про це інформує сайт «Тернополяни».

Вчора, 4 серпня, у центрі Тернополя жебракував інвалід-гастролер Олексій Залогін, який видає себе за учасника АТО. Він не соромиться одягати камуфляжний одяг. За кілька місяців його затримували у Львові, Луцьку та Києві.

Варто зазначити, що на запитання, хто він і що з ним трапилось, останній відповідав кожен раз по-іншому. Так, спочатку він називав себе учасником АТО, який втратив повносправність після поранення, згодом казав, що збирає гроші для бійців-побратимів, а, насамкінець, заявив, буцімто вкладе зароблені кошти на розробку нової моделі інвалідного візочка. Це відбувається з міста у місто.

У шахрая в скринці – багато грошей.На запитання, для чого він вводить людей в оману, одягнувши камуфляж, його помічниця почали фотографувати журналіста. Він, як завжди, розмовляє російською мовою: «Ета сєйчас в модє!».

Для інформації, певний Олексій Звлогін – інвалід дитинства, із Нової Каховки Херсонської області. При затриманні чоловік демонстрував документ про створення громадської організації «Аксон».