Мажори на «Лексусі» погрожували міліції, – добровольці

Мажори, які «лихачили» на автомобілі «Лексус» в Луцьку, при затриманні поводилися неадекватно та погрожували правоохоронцям.

Про це заявив заступник голови правління «Варти порядку» Олександр Рубан, – повідомляє інформаційне агентство «Волинські Новини».

Зі слів Рубана, про те, що вулицями Луцька на шаленій швидкості роз’їжджає автомобіль, патрулю громадського формування повідомила міліція. У авто перебувало двоє чоловіків. Молодики порушували Правила дорожнього руху, зокрема проїжджали на червоне світло та підрізали бус. На вимоги міліції зупинитися хлопці не реагували.

Так, бійці «Варти порядку» разом із працівниками ДАІ затримали авто біля заправки «WOG», що у районі гіпермаркету «Там-Там». Порушники вели себе неадекватно та погрожували правоохоронцям.

Як зазначив Олександр Рубан, представникам «Варти порядку» довелося силою витягнути хлопців із автомобіля і одягнути наручники. Водія відправили у наркологічний диспансер, однак він відмовився проходити експертизу. Натомість пасажир сприяв діям правоохоронців.

Справу передали в Державтоінспекцію для складання протоколу.