Історія від волонтера: щодня кидаю курити і допомагати бійцям

Робота із надання безоплатної правової допомоги військовим йде практично на голому ентузіазмі та підтримці невеликого кола друзів.

Про це у соціальній мережі Facebook написав волонтер-адвокат Василь Нагорний.

Подаємо його допис без змін:

«Я бачу, що багато достойних волонтерів припиняють свою діяльність.

Я їх розумію: теж дістало, теж брак коштів, сім’я, мала дитина, теж черговий рік без відпустки. Я щодня, ввечері, «кидаю» дві речі: курити і допомагати бійцям. І щодня, зранку, відкриваю для себе долю як мінімум одного бійця, а далі нову пачку цигарок. 21 боєць, яких судять у Володимирі, інші бійці на яких «полює» прокуратура, сотні демобілізованих, які зараз потребують допомоги, не дають можливості це все кинути в один день. Я спробую ще якийсь час поборотись за бійців, за їхні виплати, стан здоров’я, компенсації і т.д. Хто частіше зі мною спілкується, то й знає, що вже більше року робота йде фактично на голому ентузіазмі та підтримці невеликого кола друзів.(про них окремо). Тому, хто має бажання допомогти – допомагайте, я соромитись вже не буду.

Допомога приймається: позитивною думкою, порадою, запаленою свічкою в церкві (за здоров’я), китайськими юанями, бензином… Я безпартійний, але готовий публічно подякувати навіть партії есерів, якщо ті матеріально допоможуть реалізувати деякі задуми щодо захисту наших бійців!

ПиСи: Прошу, всі пропозиції та позитивні думки писати в приват!

P.P.S В п’ятницю їду на суд по бійцю у Володимир! Кому потрібно зранку з Луцька (старт о 8 год.) у Володимир і з Володимира у Луцьк прибути о 13-14 год. зголошуйтесь!»