Директора «Звірівського» підозрюють у «розбазарюванні» коштів

Хоча у «мисливському господарстві «Звірівське», що в Ківерцівському районі, практично відсутній бухгалтерський облік, директор підприємства Ярема Байда використав близько 100 тисяч бюджетних коштів. Куди саме їх витратили, простежити неможливо через відсутність звітності.

Про це йдеться у розпорядженні Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства про поновлення бухгалтерського обліку на підприємстві, а також в акті про неможливість проведення перевірки від ДФІ у Волинській області.

Як стверджується в документі, Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства зазначає про низку проблем функціонального, інституційного, організаційного спрямування на державному підприємстві «Мисливське господарство «Звірівське», що негативно впливають на результати його діяльності, знижують рівень ефективності, призводять до збитковості та загалом дискредитують галузь в очах суспільства. Зокрема це проблеми, пов’язані із компетентністю директора підприємства.

«Основною причиною є особиста, планова та фінансова недисциплінованість керівника підприємства, прийняття ним неефективних та подекуди незаконних управлінських рішень», ‒ ідеться в розпорядженні.

Нагадаємо, директор підприємства Ярема Байда заявив, що пішов із посади через психологічний тиск.

Проте, як стало відомо Волинському Агентству Розслідувань, його можуть притягнути до відповідальності через використання коштів без фінансової звітності.

Бухгалтерія підприємства зникла ще під час керівництва попереднього директора Андрія Шпорука. Проте відновити бухгалтерію за 1,5 року роботи Ярема Байда так і не зміг, проте за цей час «Звірівське» освоїло до 100 тисяч бюджетних коштів.