Директор «Звірівського» подав у відставку

За згодою сторін директор ДП «Мисливське господарство «Звірівське» Ярема Байда покидає своє робоче місце.

Його заяву вже задовольнили. Коментуючи ситуацію, він каже, що іде з роботи, бо не витримує психологічного тиску, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новин.

«Я написав заяву на розірвання контракту за згодою сторін. Заяву задовольнили і є відповідний наказ. Зараз я повинен провести передачу справи», ‒ розповів Ярема Байда.

Він пояснює, що прийняв для себе таке рішення, мовляв, не витримує психологічного тиску.

«Мене вже втомили ці всі конфліктні ситуації, які тут виникають, ті безпідставні доноси на мене, постійні походеньки по судах. Я три роки тому переніс інсульт і відчуваю, що скоро тут впаду, не витримую психологічного тиску, а це нікому непотрібно», ‒ розповідає Ярема Байда.

Нагадаємо, попереднім керівником був Андрій Шпорук. Його призначили на посаду виконувача обов’язків директора Звірівського лісництва ще у 2008 році. Втім, у жовтні 2014-го року звільнили за відчуження земельної ділянки на власну користь з активів Звірівського та невиконання службових обов’язків. Він вирішив відстояти свою правоту завдяки Феміди. Та закон не став на його бік, і Андрій Шпорук програв у апеляційному суді області.

Пізніше він звинувачував єгеря, який нині працює на підприємстві, у крадіжці коней. Байда називав такі звинувачення помстою за усунення з посади. Як потім зʼясувалося, працівники приватного господарства «Майдан мисливський» у Ківерцівському районі заховали коней, щоб звинуватити у їх крадіжці працівника держпідприємства «Мисливське господарство «Звірівське», розташованого поряд.