Діти з Луганщини приїхали у волинський табір

Майже 40 дітей зі Сходу приїхали у дитячий табір «Сонячний», що у Луцькому районі.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал з посиланням на прес-службу Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій.

Сьогодні, 5 серпня, у «табір Сонячний» обласного Центру туризму, спорту та екскурсій, що у селі Гаразджа Луцького району, прибула уже друга група – 35 дітей з Луганської області на відпочинок та оздоровлення.

Гостей зі Сходу на чолі із головним спеціалістом відділу молоді та спорту міста Сєвєродонецька зустрів директор обласного Центру туризму Леонід Толстіхін.

«Завтра для них буде влаштована екскурсія до міста Львова, а також діти відвідають Луцький замок та побувають на пішохідній екскурсії по Старому місту. Крім того, цікава спортивно-розважальна програма в таборі, активний відпочинок на озері дадуть змогу дітям добре відпочити та набратися сил», – сказав він.

Тим часом, вже повернулась додому перша група дітей, які відпочивали тут з 21 липня протягом двох тижнів. Позитивні емоції від цікавого активного відпочинку у таборі, спілкування з новими друзями, увага добрих інструкторів та вожатих, які кожного дня намагались створити для дітей свято, залишили в серці кожного незабутні враження від перебування на Волині.

І прощальне вогнище та концертна програма лише підсилили величезне бажання знову сюди повернутись.