У Луцьку влаштували вогняне шоу задля благодійності

На Театральному майдані театр вогню «Fire Dance»  продемонстрував лучанам вогняне шоу. Після виступу збирали кошти для підтримки Сергія Коробчука, який воює на Сході України.

Дійство відбулося 4 серпня.

Артисти театру вогню влаштували видовищне шоу з використанням піротехніки. Подивитися на незвичне дійство зібралося близько ста лучан

«Сьогодні ми проводимо цю акцію, бо нашого друга і колегу Сергія, який з нами займався, у травні мобілізували. Кожного місяця ми старалися допомогти своїми коштами, допомагали також волонтери»,- розповіла Олександра Москвичова. Вона додає, що зважаючи на фінансування армії, тушонки, шкарпетки та інші навіть елементарні речі постійно потрібні солдатам. Тому як тільки у театру з’явився вільний час вони вирішили зробити гарне вогняне шоу для жителів міста і таким чином закликати їх до допомоги армії.

«Ми розуміємо, що зараз багато волонтерів збирають кошти для армії, але все стає значно ближче, коли починає стосуватися знайомих», – додає дівчина. Зібрані кошти надішлють Сергію на картку, щоб він придбав необхідне. Також артисти сподіваються, що їх почують люди, та активніше долучаться до допомоги армії, адже літо закінчується і скоро хлопцям знадобиться теплий одяг та взуття.

Фаєрщики також закликають допомагати не лише коштами, а  й продуктами та речами.

До слова, це вже не перший благочинний захід, який організовує театр вогню, його учасники також долучаються до інших дійств, де збирають кошти бійцям.

Глядачі зустріли виступ артистів бурхливими оплесками та вигуками «молодці!».