Мобілізовані волинські прикордонники склали присягу

18 мобілізованих волинян склали присягу на вірність українському народу. Чоловіки нестимуть службу на визначених ділянках Луцького прикордонзагону та своєю роботою замінять тих прикордонників, які відправилися боронити терени України від російського агресора на схід.

Урочистості з нагоди мобілізації відбулися на плацу Луцького прикордонного загону сьогодні, 4 серпня, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини

У рамках шостої хвилі мобілізації прикордонзагін доукомплектував свій особовий склад, адже частина прикордонників відправилася на схід виконувати бойові завдання. Серед мобілізованих волинян є такі, які не проходили військову службу, попри те, що є військовозобов’язаними. \

Чоловіки відбули тритижневий курс навчання на полігоні у Володимирі-Волинському, після чого прибули для складання військової присяги у Луцьк. Опісля чоловіків чекає двохтижневий курс навчання, а також місяць залагодження у складі структурної одиниці, у якій ті нестимуть службу.

Кожен з них вже знає, де буде проходити подальшу службу та на якій посаді. Серед мобілізованих волинян було 18 таких, хто не проходив служби у війську. Проте, день прийняття присяги вони називають особливим, який буває раз в житті. А військовий обов’язок – справою честі.

Викладач історії Володимир-Волинського ВПУ Віталій Семенюк каже, що планував стати до українського війська у ході шостої хвилі мобілізації, проте чекав закінчення навчального року. Але отримав повістку і відразу вирішив, що буде служити.

Рідні та близькі, які були присутні під час військової присяги, кажуть, що горді тим, що їхні чоловіки, сини та брати стали на захист спокою у важкий для країни час. Євген Петрук, батько вчителя Віталія Петрука, каже, що син не ховався від мобілізації – як тільки прийшла повістка, той з’явився у військкомат. Чоловік каже, що його переповняє гордість за сина, який тепер став захисником України.

Привітав новоспечених військовослужбовців голова Ради організації ветеранів Державної прикордонної служби України Волинської області Аркадій Яворський. Чоловік зауважив, що Луцький прикордонний загін, першим командиром якого він був, є одним з найкращих у країні як у мирний час, так і в часи агресії Росії проти України. А тому висловив сподівання, що новобранці стануть гідною заміною тим, хто поїхав виконувати бойові завдання на схід України.