Луцьк: під вікнами гуртожитку продають «бодягу»

Біля гуртожитку № 6 Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки на вулиці Кравчука у Луцьку вже упродовж року безперешкодно продають сурогат у сусідньому будинку № 34.

Про це пише Віталій Мотрунчик на шпальтах Район. Луцьк.

Купити алкоголь може кожен охочий, потрібно лише знати жіночку, яка продає «отруту». Для студентів трохи простіше – не треба знати її особисто, достатньо сказати в домофон: «Я з гуртожитку».

Студенти розповідають, що пенсіонерка люб’язно продасть скільки вам потрібно: півлітра, літр чи може навіть більше, бо «змія» в неї є достатньо. Півлітра розбавленого спирту коштує 30 гривень.

Журналіст вирішив перевірити, чи справді так легко купити так званої горілки.

Проконсультував знайомий: студент розповів в який будинок і в яку квартиру мені потрібно йти для того, щоб придбати бодяги. Також від нього стало відомо, що ця підприємлива тітонька працює цілодобово, без вихідних, лишень буває може сходити на ринок по продукти, але і то ненадовго, бо ж бізнес горить.

Поспілкувавшись з товаришем, журналіст вирушив на Кравчука, 34 по «бухло».

«Набрав номер квартири. Додзвонився до неї напевно з третього разу. Сказав, що я з гуртожитку і мені відкрилися двері в під‘їзд. Відразу склалося враження, що вона мене чекала. Піднімаюся на потрібний поверх. Вхідні двері в квартиру відчинені (напевно, я бажаний гість), заходжу в середину, стоїть бабуся років 50-60, з вигляду трохи схожа на Бабу-Ягу», – йдеться у повідомленні.

За 30 гривень вдалося купити півлітра розбавленого спирту.