Хірург із Волині безплатно «відремонтував» обличчя десантника

Волинянин Ростислав Валіхновський зробив безплатно операцію на обличчі пораненому десантнику.

Європейські клініки просили за це від 7 тисяч євро, ‒ йдеться в дописі волонтерки Наталії Соколової.

«Забрала після вдалої операції з клініки VALIKHNOVSKI, що в Києві, пораненого десантника 80-і бригади Богдана Соловʼянчука. Нам дуже пощастило, що за нашого Героя взявся САМ Ростислав Валіхновський!- мій земляк-волинянин, відомий пластичний хірург, Заслужений лікар України, віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних хірургів!» ‒ пише вона.

За словами волонтерки, лікарі провели комплексне реконструктивне втручання на обличчі ‒ ринопластику та резекційну пластику, крім того ‒ 7 днів відновної терапії та реабілітації. За цю операцію домовилися ще у вересні 2014 року, та ідеально технічно це стало можливим лише зараз.

«20-річний десантник став улюбленцем клініки, нас проводжали додому зі сльозами на очах та подарунками). Вразила щира турбота персоналу ‒ від трьох разового харчування до торбочки ліків і рекомендацій додому. Це єдиний випадок у практиці, де я не залучала волонтерів взагалі! Волонтерила вся команда клініки Ростислава Любомировича!» ‒ розповідає деталі Соколова.

Клініка провела операцію безплатно, хоча європейці просили щонайменше 7 000євро. «І це не перша допомога пана Валіхновського пораненим в АТО воїнам ‒ з літа минулого року неодноразово возила до нього хлопців на консультації, він сам приїжджав до Київського шпиталю. Є в нас і спільні волонтерські проекти, та про це згодом)», ‒ йдеться в дописі.