З Волині передали допомогу дітям переселенців

Від початку курятину та ковбасу, а тепер ще й одяг отримали з Волині вихованці дитячого табору «Лісова застава», що в селищі Димер поблизу Києва.

Таку допомогу передав благодійний фонд «Європейський вектор», – повідомляє Волинський інформаційний портал.

Відтак, 32 ящики з гуманітарною допомогою (дитячий одяг, взуття, іграшки та інше), яку спонсорували німецькі партнери фонду, розподілять між дітьми, які відпочивають та проходять психологічну реабілітацію у цьому таборі. А це діти переселенців, діти, які живуть у звільнених чи прифронтових населених пунктах, діти учасників АТО.

Крім того, сюди також завозили курятину та ковбасу.

Довідка.

Табір «Лісова застава» запрацював торік у липні. Його вихованцями, а це діти переселенців, діти, які живуть у звільнених чи прифронтових населених пунктах, діти учасників АТО, опікуються волонтери. Тим часом допомагають закладу небайдужі люди. Тому будь-яка спонсорська допомога є доречною.

За зміну (21 день) тут проходять реабілітацію більше сотні вихованців віком від 6 до 17 років. Разом із оздоровленням та розвагами діти відвідують заняття з професійними психологами, адже більшості з них така допомога є вкрай необхідною. Загалом за рік роботи табору тут відпочили та пройшли психологічну реабілітацію півтисячі дітей, в тому числі діти учасників АТО із Волині.