Волинські оперативники замінять своїх колег на Сході

Зведена група оперативників УМВС Волині вирушила Схід.

Хлопці вже неодноразово побували у зоні АТО, тож добре знають завдання, які доведеться виконувати. А міліціонери, які повернулися із відрядження, зможуть відпочити у родинному колі, ‒ повідомляють у СЗГ УМВС Волині.

Уже там, на місці дислокації, правоохоронці нестимуть службу на блокпостах, братимуть участь у наведенні порядку та підтриманні стабільності на контрольованій території, патрулюватимуть вулиці міст і сіл, надаватимуть допомогу місцевому населенню.

Проводжали групу міліціонерів у відрядження та зустрічали колег зі Сходу в.о. начальника Управління Анатолій Петрушин, заступник начальника – начальник кримінальної міліції УМВС України у Волинській області Олександр Балицький, начальник УКР Геннадій Єпіфанович, а також колеги, друзі та рідні.

Працівники карного розшуку вишикувалися на території храму Святого Георгія Побідоносця. Протоієрей Олександр Мазурак благословив міліціонерів на успішну службу та закликав присутніх до спільної молитви.

Оперативники, які прибули із східних рубежів, про роботу та службу розповідають мало, однак запевняють: після короткого відпочинку готові притупити до виконання безпосередніх обов’язків.