Волинь: збирають картоплю східнякам

Картоплю та інші овочі збирають на Волині задля відправки на Схід.

Про це йдеться в дописі волонтера Костянтина Зінкевича в спільноті ГО «Обʼєднаний активіст».

«У нас у Західній Україні городина вродила добре. А на сході багато сімей навесні город навіть не садили. У багатьох значно серйозніші проблеми, ніж по всій Україні. І живуть у знайомих, а не в себе вдома, і бізнес знищений, і дітей до школи-інтернату мусили віддати… Коли в сімʼї біда, не до городів якось…» ‒ пише волонтер.

«У нас же люди теж рахують копійки від зарплати до зарплати, віддаючи навіть кілька гривень на армію. Але як українці ми завжди залишаємось гостинними і співчутливими», ‒ додає він.

Тож, віддавши мішок картоплі із зібраного врожаю, господар і себе відчує комфортно, і допоможе тим людям на сході України, які в потребі, ‒ йдеться в дописі.

Так, волонтери планують зібрати 20 тонн картоплі ‒ цілу фуру. Крім того, можна приносити моркву, капусту та інші овочі. Усе активісти відвезуть на схід.

Картоплю можна привозити за адресою: м.Володимир-Волинський, вул.Володимира Великого, 56. Або ж волонтери самі заберуть благодійні овочі. Дзвоніть за тел.: (067) 332-17-25 (Олексій Панасюк).