Волонтери звозили до моря сімʼї волинських воїнів

бійці на відпочинку

Волинські волонтери організували відпочинок на березі Чорного моря для дітей та родин воїнів АТО.

Для цього спільно обʼєднали зусилля та бюджетні можливості « АКТИВІСТІВ» та команди волонтерів Волинської спілки учасників АТО. Склалася група з 16 людей . Берег Лазурного подарував 6 днів гарного відпочинку, приємних вражень та позитивних емоцій, ‒ йдеться в повідомленні спільноти «Обʼєднаний активіст».

Зібрали групу швидко ‒ за 3 дні. До поїздки долучили родини та діток, які ще не мали змоги відпочити влітку.

«Дмитро Микитчук – наш давній приятель та волонтер , родом із Лазурного, що у Херсонській області. Саме там мешкають його рідні та друзі, які запросили нас на оздоровлення до моря. Витрати на поїздку оплатила родина патріотів із Херсону ‒ Інги та Михайла Лукашових, які разом із своїми рідними та друзями весь період нашого перебування на Півдні опікувалися нашими дітками та сімʼями Героїв», ‒ пишуть волонтери.

За сприяння місцевої влади відбулася поїздка до сусіднього Скадовська до дельфінарію.

«Неприємності почалися при поверненні додому – проїхавши всього 300 км дороги, поламався наш автобус. На його ремонт витратили 14 годин і неоціненні кошти. Неоціненні тому, що за ремонт автобуса СТО «СМАЙЛИК» м.Южноукраїнськ, дізнавшись кого ми веземо, не взяли з нас ні копійки! Не стояли осторонь і наші чоловіки – вони активно включилися у роботу і теж допомагали ремонтувати», ‒ розповідають активісти.

Загальний бюджет поїздки – 16 700 гривень.

«Слова нашої безмежної вдячності хочемо передати усім, хто підтримав цей проект, і допоміг чим міг. Наша подяка: родині Інги та Михайла Лукашових, родині Наталії Цой із Херсона,СТО « смайлик» м. Южноукраїнськ в особі Погуца Геннадія Миколайовича та майстра Волкова Олександра, Юзків Оксані та Світлані, Лугащук Людмилі, водієві Сергію Григоровичу Демчуку, який завжди був поруч з нами і докладав усіх можливих і неможливих зусиль, родині Дмитра та Лілії Микитчук, а також мамі ДмитраТаїсії Дмитрівні, місцевим підприємцям, які допомогли продуктами в дорогу, Лугащуку Олександру (Лазурне) ‒ за доставку смачного морозива, печива, Євгену Зінченку (Лазурне) – за організацію відпочинку на пляжі, Костянтину Трифонову ‒ за продукти, Максиму Скрипильову ‒ за грошову допомогу, Віктору Іваницькому ‒ за м’ясо курки, Попачу Анатолію Володимировичу ‒ продукти харчування, Громяку Олександру. Дякуємо всім за хорошу компанію та злагодженість, ‒ підсумовують волонетри.