Тупуватий спектакль, – депутат Голєва про акцію в Луцькраді

Депутат Олена Голєва вважає акцію, влаштовану в раді активістами ГО “УНСО-Волинь”, “тупуватим спектаклем”.

Про це вона пише в блозі на ВолиньPost.

За словами депутата, активісти прийшли на розгляд “найстандартнішого” питання.

“…в рік міськрада затверджує до 2-х тисяч таких рішень. Щодо 4-х соток – ділянки, на якій стоїть будинок моєї родини – договір продовжується вже 5-й раз з 1994-го року! І, згідно з законом, земельна ділянка може бути виділена тільки власнику нерухомості, що розташована на цій землі”, – каже Голєва.

“Отже, ця абсолютно прозора ситуація дивним чином спровокувала у кількох невідомих до цього часу «робінгудів» гострий напад боротьби за справедливість. Раніше чомусь таких загострень не спостерігалось, не дивлячись на те, що міскрада, бува, на сесіях виділяє в одні руки і кілька гектарів вільних земель…”, – додала вона.

“Я говорю зараз про цих людей з явною неповагою не тому, що вони намагаються створити якісь проблеми моїй родині, а тому, що вони – самозванці. Саме так – особи, які намагались переконати всіх в тому, що представляють сьогодні «Правий сектор», а завтра «УНА-УНСО», – насправді не мають жодного стосунку до цінностей та принципів, які сповідують справжні «правосєкі» та «унсовці»”, – заявила Голєва.

На думку депутатки, активіти, які прийшли в раду, займаються «політичним заробітчанством».

“Три-п’ять нахаб із легендою причетності до «політичної сили» можуть розраховувати на те, що якась людина просто дасть грошенят, аби вони припинили її «тролити». Аби не мати проблем на, скажімо, наступних виборах. Політичний аферизм має дуже характерні риси: нахабне натягування на себе відомого політичного бренду; вибір «жертви»; «акція залякування» із подальшою «комерційною пропозицією»”, – мовила вона.