Третій день «Бандерштату»: фото та відео

Третій день фестивалю “Бандерштат-2015″, 2 серпня, вже став історією. Виступ “Brutto”, гутірка з письменником Василем Шклярем, флешмоб – це лише дещиця з усього, що відбувалося на фестивалі.

ЧИТАТИ ТЕКСТ І ДИВИТИСЯ ФОТО ТРАНСЛЯЦІЇ ТРЕТЬОГО ДНЯ ФЕСТИВАЛЮ

ЧИТАТИ ТЕКСТ І ДИВИТИСЯ ФОТО ТРАНСЛЯЦІЇ ДРУГОГО ДНЯ ФЕСТИВАЛЮ

ЧИТАТИ ТЕКСТ І ДИВИТИСЯ ФОТО ТРАНСЛЯЦІЇ ПЕРШОГО ДНЯ ФЕСТИВАЛЮ

Третій день розпочався заняттям з йоги та молитви.

Опісля поки частина бандерштатівців прокидалася інша була біля літературної сцени, де виступали Юрій Космина, Клава Корецька і Макс Кідрук. Водночас відбувалася велоекскурсія.

З спортивних заходів цього дня відбувся турнір з міні-футболу. Решта людей грали у волейбол і фризбі.

Традиційно на “Бандерштат” прийшли ветерани УПА, ОУН і дисиденти. Як і вчора, відбувся тренінг з військової медицини, а хлопці демонстрували вміння з бойового гопаку.

Гутіркову програму цього дня “заповнили”: сестра Надії Савченка Віра, режисер Олесь Санін, письменник Василь Шкляр. Нардеп Мустафа Найєм на фест приїхати не зміг.

А ще під час фесту відбулася прес-конференція організаторів, які озвучили п’ять цікавихтез.

Музичну програму фесту розпочав гурт “Серцевий напад”, далі виступали Фіолет”, “Onuka”, “O. Torvald” і “Brutto”.

Концерту передував флешмоб, під час якого бандерштатівці створили слово “Перемога”, якої й побажали українським військовим.

Завершувалася офіційна частина фестивалю на акустичній сцені, а неофіційна була біля багать наметового містечка, де сотні людей прощалися з дев’ятим “Бандерштатом”.

Наш фотограф Павло Березюк приніс з фесту майже 3 тисячі фото. Вашій увазі невелика підбірка з світлин третього дня. Решту публікуватимемо протягом тижня.

 

Відео третього дня: