Пʼять військкоматів гальмують виконання плану на Волині

На Волині найгірші результати роботи показують військкомати у Луцькому, Камінь-Каширському, Ратнівському, Старовижівському та Любомльському районах.

Про це 3 серпня під час оперативної наради у облдержадміністрації розповів виконуючий обов’язки головного військового комісара області Роман Кулик, ‒ пише Волинський інформаційний портал.

За його словами, станом на 3 серпня доставили 34% особового складу запасу від загального завдання, що визначено для військових комісаріатів області. Найвищий рівень виконання плану показують Горохівсько-Локачинський військовий комісаріат (55%), Маневицько-Любешівський (54%) і Рожиженський (52%).

Нижче своїх можливостей працюють Володимир-Волинський і Ківерцівський з показниками 41% і 42% відповідно. Найгірші результати роботи військкоматів ‒ у Луцькому, Камінь-Каширському, Ратнівському, Старовижівському та Любомльському районах.

Також Роман Кулик розповів про незадовільну роботу у напрямку оповіщення військовозобов’язаних. Найнижчий відсоток спостерігається у Любешівському районі – 18%, Старовижівському – 24%, Ковельському – 27%. Завершили роботу у цьому напрямку у Ківерцівському районі. Наближаються до виконання плану Горохівський, Іваничівський, Луцький райони та місто Нововолинськ.

Щодо роботи військово-лікарських комісій, то непридатними військовозобов’язаних найбільше виявили у Володимирі-Волинському – 41%, такий же показник у Камінь-Каширському та Ківерцівському районах, у Рожищенському – 43%, Любешівському і Старовижівському – 47%, у Шацькому – 50%.