Волинян закликають допомагати демобілізованим військовим

Волинський волонтер Василь Нагорний закликає мешканців краю допомагати демобілізованим військовим  і цікавитися їхніми проблемами.

Про це він пише в Facebook, іллюструючи заклик історією.

Публікуємо його допис без змін та правок:

Поцікавтесь може ваш сусід-“атошник” потребує допомоги!

Сьогодні на Бандерштаті підійшла дівчина і розповіла важку історію про контуженого бійця, який живе в селі, де мешкає її мама. Колись веселий, молодий хлопець, якого демобілізували досі не має ні статусу, ні пільг, ні компенсації за втрачене здоров’я і тихенько перетворюється в загнаного байдужістю та контузією “звіра”.

Хлопець чесно воював рік в АТО, але в силу свого характеру та наслідків контузії не може за себе постояти. Рідні (це шок!) взагалі не чули про право на пільги чи земельну ділянку, як і про безкоштовне лікування, реабілітацію. (один раз возили бійця спалювати до бабці). Завтра почнемо виправляти цю ситуацію…

Звертаюсь до всіх співмешканців краю, поцікавтесь своїми ближніми односельцями-“атошніками”, можливо їм потрібна допомога. Повідомте мене, будь-який волонтерський центр, спілку бійців АТО, якщо є проблемний боєць.

Хлопці є різні, багато не знають своїх прав, не у всіх є інтернет, не всі знають, що мають проблеми та й не всі їх визнають!