На «Бандерштаті» побували понад 300 учасників АТО

Попередні підсумки фестивалю підбили організатори фестивалю “Бандерштат”: народний депутат Ігор Гузь, арт-директор лідер гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк та постійний гість Бандерштату вокаліст гурту «Тартак» Олександр Положинський.

Основні тези прес-конференції записав «Таблоїд Волині».

1. Цьогоріч на фестивалі зафіксували наймасштабніше наметове містечко за всі 9 років проведення Бандерштату. Про кількість проданих квитків організатори пообіцяли розповісти згодом, оскільки сьогодні ще очікують значну кількість гостей, які прийдуть на завершальний концерт великої сцени.

2. За словами Сергія Мартинюка, майже усе, заплановане на цьогорічний фестиваль, вдалося виконати. Серед проблемних моментів виокремили негаразди з вай-фаєм та душем.

3. На жаль, відбулись деякі зміни у програмі гутірок: не зміг приїхати Олександр Фацевич, Мустафа Найєм та Семен Семенченко. Саме ці люди були у списку найочікуваніших.

4. Організатори забезпечили безкоштовний вхід на фестиваль для 300 бійців зі Сходу. Також частину виручених коштів з продажу квитків передадуть 14-й бригаді Володимира-Волинського.

5. Організатори думають над форматом та локацією наступного ювілейного фесту. Можливо, його проводитимуть у Києві. Ігор Гузь зазначив, що у цьому році закінчується оренда іподрому й у міста на нього можуть бути інші плани, тому варіант нової локації поки залишається відкритим.