Другий день «Бандерштату»: фото та відео

Другий день фестивалю “Бандерштат-2015″, 1 серпня, вже став історією. Виступ “Тартака”, гутірка з комбатом “Дніпра-1” Юрієм Березою, презентація електрокара – це лише дещиця з усього, що відбувалося на фестивалі.

Отож, другий день відкрився о 9:00 заняттям з йоги.

ЧИТАТИ ТЕКСТ І ДИВИТИСЯ ФОТО ТРАНСЛЯЦІЇ ТРЕТЬОГО ДНЯ ФЕСТИВАЛЮ

ЧИТАТИ ТЕКСТ І ДИВИТИСЯ ФОТО ТРАНСЛЯЦІЇ ДРУГОГО ДНЯ ФЕСТИВАЛЮ

ЧИТАТИ ТЕКСТ І ДИВИТИСЯ ФОТО ТРАНСЛЯЦІЇ ПЕРШОГО ДНЯ ФЕСТИВАЛЮ

Опісля люди почали підтягуватися на гутірки. Їх відкрив громадський діяч Олександр Кравцов, який презентував електрокар. Продовжили бесіди з бандерштатівцями Олесь Донійнародний депутат Володимир Парасюк та його колега по парламенту, комбат “Дніпра-1” Юрій Береза. Останній зацікавив не тільки розповідями з фронту, а й ідеєю облаштування спецтаборів для ватників.

До слова, з Березою приїхало понад 60 бійців батальйону, які презентували на “Бандерштаті” безпілотники. Також на фесті були волонтери з’єднання “Білі берети”, які проводили навчання з польової медицини.

А на гутірковій сцені тим часом виступала директор гуманітарних ініціатив Світового Конґресу Українців, засновник і директор організації «Захист Патріотів» Уляна Супрун. Вона розповідала про те, як із чоловіком допомагала організовувати Євромайдан в Україні. І не тільки.

Традиційно протягом дня працювали “пересувні” їдальні, ярмарок прикрас та виробів, відбувалися спортивні змагання. Другий день бандерштатівці присвятили армреслінгу та волейболу. У змаганнях армреслерів серед чоловіків виграв Андрій Михальчук із Луцька, серед дівчат – Іванна Чепчак із Радехова.

Музичну сцену на фесті цього дня “окупували” гурти: “Morphine Suffering”, “Riffmaster”, “Epolets”, “Карна” і “Тартак”. Останнім довелося виконати чотири пісні на біс, після чого їх ледве відпустили зі сцени.

 

Завершувався фестивальний день нічним кіно і акустичною сценою.

1 серпня наш фотограф Павло Березюк зробив понад 2000 фото. Вашій увазі маленька підбірка з цього фотомасиву. Решту ви побачите наступного тижня.

 

Інтернет-видання БУГ зняло відео про те, як прокидається фестиваль.

 

Громадське. Волинь відзняло сюжети про гутірку з Юрієм Березою та про презентацію електрокару.