Сапожніков іде в мери Нововолинська, ‒ ЗМІ

Мер Нововолинська Віктор Сапожніков братиме участь у виборах міського голови.

Він збирається спиратися на підтримку партії «Блок Петра Порошенка – Солідарність», ‒ повідомляє Вголос.

«Зараз діючий міський голова, який дискредитував себе за тривалий період правління, активно шукає способи втриматися при владі і знову стати мером. Часи змінилися, але бажання Сапожнікова бути при владі нікуди не зникло. Тепер він робить ставку на підтримку «Блоку Порошенка». У квітні цього року головою міського осередку цієї політсили стала Ольга Лакиш – керівник міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Також мер може розраховувати на підтримку радикалів, оскільки його кум Віктор Ярема очолює партію Ляшка, має з ним спільний бізнес та виграє вигідні тендери в місті», – пише видання.

Віктор Сапожніков відомий тим, що його обирали на посаду мера ще з 1998 року. За час свого багаторічного правління мер відзначився гучними навколокорупційними скандалами.

2010 року Віктор Сапожніков став мером, заручившись підтримкою «Батьківщини». В період правління Януковича послідовно підтримував курс Партії регіонів, був другом тодішнього губернатора Бориса Клімчука. 7 грудня 2013 року, коли в країні вже вирував Євромайдан, Віктора Сапожнікова було нагороджено орденом «За заслуги» ІІ ступеня. Указ про нагородження тоді підписав Віктор Янукович.

У лютому 2014 року після перемоги Революції гідності громада міста вимагала відставки Віктора Сапожнікова, але таке рішення не підтримала більшість депутатів міської ради.