Історія від волонтера: нетиповий дзвінок

Волонтерка та засновниця Ковельського центру допомоги військовим Наталія Соколова розповіла про дзвінок, який «зробив її день».

Про це вона написала на свої сторінці у Facebook.

За словами волонтерки, вона отримує сотні дзвінків за день, і майже всі вони з проханнями або вимогами допомогти.

Публікуємо текст без змін і правок:

«Декого деколи не витримую, деколи зриваюся. Бож ми не всемогутні((. І хоч і стараєшся, можливості обмежені((. Потім стає соромно.. Чому не стрималася?((. Дзвоню знову..
Саме в такому настрої щойно відповіла на невідомий дзвінок (номер пробивався неодноразово). На тихе :”Це Наталія Володимирівна, як справи, чи можете говорити?”, відрізала :”формулюй чітко, що треба?!”.

І почула слова подяки… Щирі, тихі… І побажання всього-всього.. “Я Сергій, з 80-ки… Взув берці, що ви передали (Андрій привіз) дістав снікерси, сховані в халяві). взувся.. І сльози течуть.. Чесно… Хтось так далеко про МЕНЕ подбав…Дякую, що допомагаєте. Приіду додому в Ковель восені.. Дасть Бог, приіду .. Дасте адресу, кому город з мам бійців викопати.. Хочу картоплю копати..” Ось така розмова.. А я знаю і де він, і що він там робе, і як іх криють.. Як ризикує ТАМ за нас… Дитино, Сергійку, повертайся живим і здоровим! Носи берці- хай тебе вони щасливого носять! Чекаємо.. Буде тобі і город і картопля!

ДЯКУЮ ЗА ДЗВІНОК!!

Знову виросли крила))

Допоможіть допомагати!

Волонтерська картка Ковельський центр допомоги 51 ОМБР (призначення платежу – амуніція) Коршунова Анна 5168 7556 1462 9919»

11651019_1666258463603324_104552048_n