«Дорогі депутати»: де відпочиватимуть обранці від Волині

Літо – пора відпусток. І хоча Верховна Рада України прийняла рішення працювати без канікул, народні депутати таки планують трішки відпочити.

Про це йдеться в програмі “Дорогі депутати”, яка опублікована на сайті Громадського. Волинь.

Волинські мажоритарники кажуть, що набиратимуться сил у природи рідного краю. У Шацькому національному природному парку знаходиться найбільше озеро України – Світязь. Друге літо поспіль, відколи Росія анексувала Крим, від туристів тут ніде голці впасти.

Знімальна група програми «Дорогі депутати. Волинь» вирушила туди, щоб з’ясувати, чи відповідає рівень туристичних послуг депутатським запитам. Запрошення у рейд надіслали шістьом волинським народним обранцям і їхнім помічникам. Але разом із журналістами поспілкуватися з громадою Шацького району, довідатися про проблеми, що їх турбують, зголосилися лише помічник депутата Ігоря Гузя (обраного на 19 виборчому окрузі) Володимир Захарко і помічник обраного на 22-му виборчому окрузі Ігоря Лапіна Юрій Моклиця.

Екологічний збір за в’їзд на територію Шацького національного парку, нелегальний зелений туризм, смітники та туалети на пляжах – це ще далеко не всі проблемні питання, які довелось обговорювати місцевій владі, жителям Шацького району і туристам з помічниками нардепів. Решта – у новому спецвипуску програми «Дорогі депутати. Волинь»

«Дорогі депутати. Волинь» – це спільний проект Громадянської мережі ОПОРА, «Громадського. Волинь», Громадського телебачення і проекту USAID РАДА. З програми глядачі дізнаються про діяльність та бездіяльність народних обранців, про зарплати, офіси, внутрішню “кухню”, “совковий дух” Верховної Ради України і міжнародний досвід парламентаризму.