Романюк розповів про результати приїзду міністрів

Луцький міський голова Микола Романюк зазначив, що Прем’єр-міністр і міністри були «дуже задоволені» візитом до міста.

Про це він розповів 29 липня під час оперативної наради.

За словами Романюка, вже біля літака міністр юстиції Павло Петренко, який мав можливість більш детально познайомитися з луцьким ЦНАПом, ніж інші, сказав, що був приємно вражений та «радий бачити таке в Україні».

Мер додав, що Прем’єр-міністр теж задоволений візитом, і вчора у Києві навіть вдалося зрушити з місця деякі питання щодо Луцька, зокрема «взялися» за виділення 70-ти гектарів землі у Рокинях, яку ніяк не хоче віддавати Академія наук.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ЗЕМЛЮ В РОКИНЯХ

Романюк розмовляв з Аваковим, і той пообіцяв, що приділить значну увагу поліції в Луцьку, «тим більше, що Фацевичу присвоїли звання почесного». «Тому вже в листопаді у нас запрацює поліція», ‒ резюмував мер.

Візит за його словами, принесе Луцьку ще багато позитивних моментів на майбутнє. Прокоментував він і те, що відбувалося після офіційної частини. «Обідали у «Короні Вітовта», ‒ розповів Романюк. За його словами, Яценюк не хотів іти, але піддався на вмовляння. За столом разом з високопосадовцями були і нагороджені бійці «Світязя». «Все було по-людськи», ‒ підсумував Микола Романюк.